top of page

KOMBİ ARIZA

Kombi Arıza Servisi olarak bizim için her zaman müşterilerimizin memnuniyeti öncelikli hedefimizdir. Uzman kadromuz ve yılın her günü hizmet verebilme kapasitemizle arıza durumunda sizlere en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz. İşini ehli olmayan ve yapılan işten memnun kalınamayan firmalardan kaçının ve sadece vergi levhası olan, fatura kesebilen ve mesleki yeterlilik belgesine sahip firmalardan hizmet alın.

Isıtıcı Onarımı

KOMBİ ARIZA SERVİSİ ESKİŞEHİR

Eskişehir Kombi Arıza Servisi, kaliteli hizmetlerin ismi olarak bilinir. Bizim amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermektir. Firmamızın ana ilkesi müşteri memnuniyetidir ve bu amaç doğrultusunda tecrübeli personelimiz ile birlikte titizlikle ve özveri ile çalışırız.

Eskişehir Kombi Arıza Servisi, uygun fiyat ve yüksek kalitede kombi taşıma hizmetleri sunar. Müşterilerimize en iyi hizmeti vermek amacıyla 0 552 831 26 26 nolu telefon veya www.eskisehirkombiciservisi.com adresinden her zaman ulaşabilirler. Kombi montajı esnasında yapılması gereken en önemli şey, kombinin periyodik bakımlarını zamanında yaptırmaktır, bu sayede kombinin ömrü uzatılır ve performansı artar.

  • Kombi arıza hizmetlerinde neler yapıldığını hiç merak ettiğiniz oldu mu?

1.

Müşterilerimiz genellikle kombi arızası yaptırmak istediklerinde Google veya arama motorlarından “Eskişehir kombi arıza servisi” olarak aradıklarında ilk sırada bulunan kombi servisi şirketimizle iletişime geçerler

2.

Kombi arıza servisi olarak gün içerisinde uygun ekibimiz varsa müşterimizin randevusu alınır ve aynı gün servis hizmeti sağlanır veya aynı gün müsait değilse bir ertesi gün için müşterimizle birlikte randevu hazırlanır.

3.

Randevu saatinden yarım saat veya bir saat öncesinde müşterimiz telefonla iletişime geçilerek kombinin arıza durumlarına göre müşterimizin kombisi açık veya kapalı bulundurulması gerektiği şeklinde talimatları vererek teknik personelimizin kombi arızasının tespitini kolaylaştırmaktadır.

4.

Teknik personelimiz zamanında randevu adresine gelir ve öncelikle cihazın yerinde arıza ve onarımı sağlanmaktadır.

5.

Eskişehir kombi servisi olarak yapılan tüm bakım,onarım, arıza veya yıllık periyodik hizmetlerin hepsi garanti kapsamındadır.

6.

Teknik personelimiz tarafından kombinizin onarımı için gerekli olan yedek parça siparişleri verilmesi gerekiyorsa yedek parça siparişleri verilerek sıkıntısız bir şekilde işlem gerçekleştirilmiş olunur.

7.

Sipariş edilen yedek parça, kombi servisimize ulaştığında tekrar müşterimiz ile iletişime geçerek randevu tarihi belirlenir ve kombi arızasının giderilmesi için uzman teknik personelimiz tarafından kombi onarımı tamamlanır.

bottom of page